Familie J.H. de Groot

Adres: Merelhoven 48
NL-2902 KK Capelle aan den IJssel
Tel: +31 (0) 10 450 85 16
Fax: +31 (0) 10 442 78 47

Harry

Harry (ir. J.H.) de Groot

Beroep: Werktuigbouwkundig Ingenieur, gepensioneerd

Werk: Parttime Engineering Consultant bij Array Industries, Nieuwerkerk aan den IJssel.

E-mail: j.h.de.groot@planet.nl / Harry@deGrootCapelle.nl

E-mail werk: h.degroot@arrayindustries.com

Joke

Joke (E.J.) de Groot-Huigen

Beroep: Manager van de huishouding

Werk: Naast de huishouding als vrijwilligster werkzaam bij het vrijwilligersinformatiepunt van BuurtKracht Capelle aan den IJssel.

E-mail: e.j.de.groot@planet.nl / Joke@deGrootCapelle.nl

Ewout

PSB

Ewout (ing. D.E.) de Groot (Wout)

Getrouwd met: Cindy de Groot - van Beers

Beroep: Werktuigbouwkundig Ingenieur

Werk: Project Manager bij HC PS Parking Ventilation Systems, Waalwijk, onderdeel van SIG Air Handling Nederland

Woonplaats: Drunen

E-mail: dedegroot@live.nl / Ewout@deGrootCapelle.nl

E-mail werk: e.de.groot@hcgroep.com

Roland

Roland (drs. ing. R.W.) de Groot (Rolo)

Woont samen met: Tessa van Hees

Beroep: Planoloog (NHTV en UvA)

Werk: Projectleider, Gemeente Westland

Woonplaats: Den Haag

E-mail: r.de.groot@planet.nl

Elze

Elze (drs. E.M.) van Puijvelde - de Groot (Elzje)

Getrouwd met: Gijs van Puijvelde

Kinderen: dochter Bente

Beroep: ICT-architect (UU / UvA).

Werk: ICT-architect, Nictiz, Leidschendam.

Woonplaats: Koudekerk aan de Rijn

E-mail: e.m.de.groot@planet.nl / Elze@deGrootCapelle.nl

E-mail werk: e.degroot@nictiz.nl

Floris

Floris (F.C.) de Groot (Flo)

Werk: Logistiek administratief medewerker bij Interfrigo, Rotterdam.

Woonplaats: Rotterdam Kralingseveer

E-mail: f.c.de.groot@planet.nl / Floris@deGrootCapelle.nl / Floris@toAce.nl

Sally

Sally

Onze hond.

Lizzy

Lizzy

Onze "bitchy" poes.

Lizzy

Dobby

Ons katertje.

Petitte

Petite

Onze "ADHD" poes.

E-mail: Joke | Harry | Ewout | Roland | Elze | Floris

Links: Array Industries | HC groep

Laatst gewijzigd: 23-apr-17